10 hraček, bez kterých v červenci nechcete být

Je to tady, prázdniny vypukly! Jaké hračky se vám budou hodit domů i na cesty? Máme pro vás pár tipů, které vaše děti určitě nezklamou. A všechny si je samozřejmě můžete půjčit u nás v online půjčovně hraček Toys and stories.

1. Janod stolní fotbálek Champions

Pokud sledujete fotbalové mistrovství Evropy, bude pro vaše maličké tenhle stolní fotbálek to pravé. Můžete panáčky pojmenovat podle svých oblíbenců a sehrát spolu mnoho nelítostných zápasů, které vejdou do dějin. A nezapomeňte na odměnu pro vítěze (:


2. Djeco magnetická hra Trombino

Chystáte se na delší cestu autem, vlakem nebo letadlem a chcete pro děti zábavu, která je jen tak neomrzí? Pak pro vás bude tato magnetická hra skvělým společníkem. Na obou stranách plechové krabičky je hlava s vlasy, ze které můžete pomocí magnetických dílků vytvořit obličeje podle vlastní fantazie. Zkuste si třeba vybrat někoho ve vlaku nebo v letadle a sestavit jeho obličej (:


3. Hape přenosná hrazdička

Chystáte se s miminkem na piknik do parku, na výlet nebo na dovolenou? Pak se vám bude hodit tahle praktická a krásná přenosná dětská hrazdička s měkkou podložkou, která je zdrojem zábavy pro děti již od narození. Podložka s hrazdičkou se dá zabalit jako taška a je tak praktická na přenášení. Na hrazdičce jsou 3 závěsné hračky a po stranách na bocích hrazdy jsou umístěna otočná červená chrastítka s barevnými korálky. Co víc si může miminko přát.


4. Vtech chodítko uč se a poznávej

Máte doma malého chodce nebo skoro chodce, kterému by se hodil parťák na cesty? Tohle chodítko jím je. Poskytne chodcům začátečníkům oporu a navíc si s ním nádherně vyhrají. Obsahuje totiž spoustu aktivit – klávesy, tlačítka s čísly, otočné válečky nebo ozubená kolečka a další. Pultík s aktivitami lze z chodítka vyjmout a použít ho i samostatně. Tak vzhůru na dobrodružnou prázdninovou výpravu!


5. Lilliputiens nosorožec Marius

Máte odvahu vykoupat se s nosorožem? Mariuse se nikdo nemusí bát, je s ním velká zábava. Tento rozkošný silikonový nosorožec do bazénu i do vany vytváří vtipné vzduchové bubliny, když ho tlačíte pod vodou. Až bude jeho břicho plné vody, rád děti a každého v okolí postříká. A vy si ušetříte dlouhý let do Afriky a navíc nehrozí, že by vás Marius kousnul (:


6. Playgro síťka do vody se zvířátky

Pokud se necítíte na koupel s nosorožcem, máme pro vás i klidnější alternativu. Sada síťky do vody a barevných zvířátek je pro hrátky v bazénu jako dělaná. A kdyby náhodou pršelo, využijete jí i ve vaně. Tak schválně, jestli dokážete vylovit všechny barevné krabíky a chobotničky.


7. Plan Toys mini mikádo

Pamatujete si na tuhle hru z dětství? Také jste ji měli tak rádi? Teď máte jedinečnou příležitost předat toto cenné kulturní dědictví další generaci (: Mikádo je skvělá zábava na doma i na dovolenou, je velmi skladné a tak ho můžete snadno vždycky přibalit. Kdo z vás má nejpevnější ruku a nervy?


8. Playmobil Country pojízdná farmářská prodejna

Léto je v plném proudu a všechno, co farmáři vypěstují je potřeba prodat. Tak pojďte vyrazit na nákup do této krásné pojízdné farmářské prodejny. 


9. Taf Toys hrací pultík severní pól

Potřebujete se trochu zchladit? S tím vám pomůže tenhle hrací pultík pro malé průzkumníky, který vás zavede až na daleký severní pól. Pultík je navržený pro zavěšení v postýlce i pro samostatné použití třeba na hrací dece či vsedě na klíně. Nabízí dvanáct různých aktivit včetně hrajícího a svítícího medvídka, schovávacích her, chrastícího průhledného míčku s korálky, šustících částí, kousátka a pohyblivých kroužků.


10. Lilliputiens textilní knížka Jef na farmě

Hledáte zábavné lehčí čtení na dovolenou? Nezapomeňte přibalit pěknou oddychovou knížku i pro potomstvo. Tahle krásná textilní knížka pro děti od 18 měsíců je měkká a plná podnětů. Děti zažívají dobrodružství společně s pejskem Jefem na jeho farmě. Jef sbírá vajíčka, sklízí mrkev nebo ovoce ze sadu a potom je prodává ve stánku. To je příběh na prázdniny jako dělaný.


Vybrali jste si z hraček, které jsme pro vás vytipovali na červenec? Jaké hračky si o prázdninách užíváte nejvíc? Dejte nám vědět do komentářů.

Pokud jste si z našich tipů nevybrali, na www.toysandstories.cz najdete více než 300 dalších hraček, které si u nás můžete půjčit. A až si jich užijete, vyměníme vám je za jiné.

Mějte krásný týden,

Martina