10 hraček, které se vám v červnu budou hodit

Kdy začne léto nebo alespoň pořádné jaro netuší asi nikdo, takže jsme pro vás kromě venkovních hraček vytipovali pro jistotu i hračky na doma. Když teplo nepřijde, budou se hodit. A kdyby náhodou uhodila tropická horka, bude si s čím hrát, až se půjdete před sluníčkem na chvíli schovat domů.

1. Melissa & Doug Zmrzlinárna

Léto bez zmrzliny? To si asi umí představit jen málokdo a my určitě ne. Děti se budou rády obsluhovat navzájem a s naběračkou zmrzliny se skrytým magnetem to půjde samo. Dáte si do kornoutku nebo kelímku? Nezapomeňte si vybrat příchuť a posypky. Tahle hračka bude hitem, až pozvete rodinu či známé na návštěvu. Napodobování činností podporuje fantazii, interakci s ostatními a pomáhá rozvíjet slovní zásobu.


2. Plan Toys házení kroužků Louka

Je venku hezky? Tak si pojďme házet! Tato krásná sada obsahuje 3 dřevěné stojany různých výšek a 6 házecích kroužků. Podle toho, jak daleko stojany umístíte, bude hra více či méně náročná. Bavit bude ale zaručeně všechny. A kdyby se náhodou počasí pokazilo, tak si ji klidně vezměte i domů. Házecí kroužky jsou měkké a nic neponičí.


3. Taf Toys hrací deka s hrazdou Zahrada

Není to venku tak slavné, abyste s miminkem vyrazili na procházku? Pak se vám bude hodit hrací deka s hrazdou se zahradními motivy od Tak Toys. O kytičkách a zvířátkách si můžete alespoň povídat a těšit se, až se počasí umoudří. Součástí setu je několik hraček, které můžete střídavě umisťovat do stojánku v úrovni očí miminka nebo je zavěšovat na hrazdičku. Najdete zde i polštářek pro hru na bříšku a bezpečné zrcátko. S touto dekou a hračkami si užijete spoustu zábavy a vaše miminko bude mít příležitost naučit se mnoho nového.


4. Little Dutch vozíček s kostkami

Máme ho k dispozici v růžové i modré barvě, abyste si mohli vybrat. Skvělý parťák na průzkumy vašeho mrňouska. Vozíček obsahuje i sadu kostek, se kterými si děti vyhrají. Když kostky vyndáte, můžete na něj naložit cokoli, co je zrovna nutné přestěhovat. Děti určitě něco důležitého najdou (:


 

5. Tegu magnetická stavebnice Tints 24 dílů

Parádní dřevěná stavebnice, na kterou si ale musíte dát pozor. Je totiž návyková i pro dospělé. V každém dílku je umístěný magnet, který umožňuje spojování jednotlivých dílů a vytváření neobyčejných a prakticky neomezených konstrukcí. Popusťte uzdu svojí fantazii – tato stavebnice si o to říká. Kromě fantazie si s ní děti rozvíjí  i jemnou motoriku a kreativitu. Stavebnice je krásně kompaktní a snadno ji přibalíte s sebou na víkend nebo na dovolenou.


6. Le Toy Van dalekohled Petilou

Do lesa je potřeba si přibalit výbavu pro průzkumníky a dalekohled do ní určitě patří. Tento je určený pro mláďata již od jednoho roku a je vybavený dvěma kaleidoskopickými čočkami. Nepoužijete ho tedy ke zvětšování, ale v každém případě podpoříte zvídavost a rozvoj motorických i senzorických schopností formou poutavé hry.


7. Melissa & Doug textilní knížka Hra na schovávanou

Tato knížka je plná překvapení, která ocení každý malý kluk i holčička. Na každé stránce se schovávají zvířátka, stránky šustí a mají odklápěcí části. Nádherné obrázky podněcují vyprávění, které bude miminku příjemné. Knížka je dobrým společníkem, když chcete podpořit malé děti, aby je bavila hra na bříšku nebo si je přitulit k sobě a strávit čas v jejich blízkosti. Knížku lze prát v pračce a je velmi praktická i na cesty. Už aby bylo možné si nějaké plánovat, že? (:


8. Lamaze jednorožec Darcey

Jednorožci zlepší vše, co není dokonalé. To je neměnná pravda a vy si teď s Darceym můžete vylepšit dní, kolik budete potřebovat. Díky praktickému očku ho můžete připevnit na vajíčko v autě či na kočárek a vaše maličké si s ním užije spoustu zábavy, protože Darcey má tolik zajímavých částí a cancourků, že jeho zkoumání zabere spoustu času. To ale nevadí, že? Rodiče si zatím mohou v klidu vypít kávu, ať už na zahrádce v kavárně nebo doma v kuchyni.


9. Melissa & Doug Veselé kuželky

Pojďte si zahrát kuželky! Zábavná hra pro jednoho nebo více hráčů. Kuželky jsou plastové a lehké, a míček, kterým se hází také, takže i kdyby si sluníčko vzalo dovolenou, můžete bez obav hrát i doma. Složitost hry lze ovlivňovat vzdáleností, na jakou budete kuželky strefovat. Můžou tak spolu hrát i hráči různých schopností a pobaví se všichni společně.


10. Infantino hudební DJ Panda

Sezóna letních večírků doufejme začne nejen pro dospělé, ale i pro ty nejmenší děti. Těm program a zábavu zajistí DJ Panda od firmy Infantino. Kromě kvalitní hudby nabízí i světelné efekty a tak téhle dětské párty nebude nic chybět. Rodiče jistě ocení možnost výběru ze dvou hlasitostí.


Tolik k našim tipům na červen. Pokud jste si nevybrali, tak na www.toysandstories.cz najdete více než 300 dalších hraček, ze kterých můžete vybírat. A až si jich užijete, vyměníme vám je za jiné.

A pokud víte o jiných zajímavých hračkách, o které bychom mohli rozšířit naši nabídku, dejte nám vědět. Budeme moc rádi.

Tak zase za týden,

Martina